Astronomsko geofizikalni observatorij

Naročilo na prejemanje obvestil

Naročam se na prejemanje obvestil o dogodkih na observatoriju in soglašam, da mi pošiljate e-obvestila, ki jih Astronomsko geofizikalni observatorij občasno pošilja svojim uporabnikom.

Moji podatki:
naslov e-pošte: *
ponovno naslov e-pošte: *
ime:
priimek:
* označeni podatki so obvezni.

Želim prejemati obvestila o prireditvah na observatoriju. *

Veseli smo, da nam boste sledili v bodoče.

Astronomski observatorij Fakultete za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani bo z vašimi osebnimi podatki ravnal s skrbnostjo in v skladu s Splošno uredbo o varstvu osebnih podatkov (GDPR - General Data Protection Regulation). Vaše posredovane podatke bomo uporabljali zgolj v namene, za katere ste dali privolitev.

Kadarkoli lahko zahtevate:
- Odjavo od prejemanja s klikom na povezavo v prejetem e-sporočilu. Po odjavi bomo vaše podatke izbrisali.
- Popravek svojih osebnih podatkov s posredovanjem pisne zahteve na naslov observatorij@fmf.uni-lj.si.
- Trajen izbris osebnih podatkov, ki jih hranimo o vas, s posredovanjem pisne zahteve na naslov observatorij@fmf.uni-lj.si.
- Izvoz in vpogled do osebnih podatkov, ki jih hranimo o vas, s posredovanjem pisne zahteve na naslov observatorij@fmf.uni-lj.si.

Upravljalec zbirke osebnih podatkov
Univerza v Ljubljani, Fakulteta za matematiko in fiziko